Filmik - zapraszamy do obejrzenia
21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kolorowej Skarpetki, wyrażając solidarność z osobami z Zespołem Downa. Z tej okazji zorganizowaliśmy bieg, w którym jedna osoba z każdej klasy zdobyła medal przekazany przez Fundację Coś Dobrego, ufundowany przez Radę Rodziców. Nie zapomnieliśmy również o założeniu kolorowych skarpetek!
E. Urbańska
L. Kwiatkowska
M. Mele