mgr Anna Bąkowska - intendentka szkolna

kontakt: e- mail: a.bakowska@dobrcz.pl

nr tel. 577 - 707 082

Karta zgłoszenia dziecka na szkolne obiady - rok szkolny 2024/2025  (do pobrania)

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej w Kotomierzu

JADŁOSPIS OBIADOWY

28.10.202 – 01.11.2024

28.10.2024

• Żurek z kiełbasą i jajkiem (ziemniaki, marchew, seler9, por, kiełbasa polska, kiełbasa biała, jaja3, majeranek, sól, pieprz)
        • Bułka pszenna (mąka pszenna1, jaja3, drożdże, sól)
        • Mus owocowy

29.10.2024

• Kurczak a’laCarbonara ( filet z kurczaka, boczek wędzony, ser7żółty, czosnek, cebula, mąka pszenna1, śmietana7, sól, pieprz)
        • Makaron1,3,7pszenny ze szpinakiem
        • Pomarańcz
        • Ciastko zbożowe bez cukru

30.10.2024

• Zupa pomidorowa na wywarze warzywno – drobiowym z ryżem( mięso drobiowe, ryż,  koncentrat pomidorowy,  por, marchew, seler, pietruszka, przyprawy, sól, pieprz)
        • Pierogi z twarogiem ( mąka pszenna1, mleko7, jaja3, twaróg7półtłusty, cukier)
        • Sos malinowy

31.10.2024

• Gulasz wieprzowy (łopatka wieprzowa, cebula, mąka pszenna1 , sól, pieprz)
        • Kasza bulgur
        • Ogórek kiszony
        • Mini wafle ryżowe w polewie malinowej

01.11.2024

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz czarny, oregano, lubczyk, carry, kurkuma, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka i ostra, pieprz ziołowy, pieprz cytrynowy, zgodnie z informacjami od producenta mogą zawierać śladowe ilości glutenu mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.