• Wspomnienie Dnia Babci i Dziadka w klasach 3

• 26 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez klasy 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami. Uczniowie dla zaproszonych gości recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz zaprezentowali układy taneczne. Wisienką na torcie była rokowa improwizacja muzyczna z gitarami, którą to wnuczęta poderwali do tańca swoich dziadków. Po zakończonym występie, uczniowie wręczyli zaproszonym gościom prezenty. Były to własnoręcznie wykonane świeczniki na drewnianym krążku. Nie zabrakło też miejsca na kawkę, pyszne ciacho i miłe pogawędki. To był bardzo udany dzień.

M. Perlik- wychowawczyni kl.3b

E. Adamczyk-Cękała - wychowawczyni kl. 3a

• Dzień Babci i Dziadka w najmłodszych grupach

• 27 stycznia dzieci z Punktu przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych 0a i 0b gościły w szkole swoje ukochane Babcie i ukochanych Dziadków.

Wszystkie wnuczęta przygotowały występ artystyczny dla swoich gości. Były to: recytacje wierszy, piosenki, tańce również w języku angielskim. Specjalnie na tę okazję dzieci z pomocą Pań przygotowały piękne laurki i piernikowe serca, które ozdobiły z wielkim zaangażowaniem.

Podczas uroczystości mieliśmy przyjemność gościć st. wizytator Panią Violettę Jaśkiewicz z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Dzięki pomocy Rodziców został zorganizowany pyszny, słodki poczęstunek wraz z kawą i herbatą. Dziękujemy za tak liczne przybycie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie i tak wspaniale spędzić czas .

A. Zaręba, K. Drozdowska

ZAPRASZAMY do obejrzenia całej fotorelcji oraz występów dzieci na szkolnym Fanpage

Występy dzieci

• Dzień Babci i Dziadka

• 20 stycznia klasa 1a, 1b i 2 zaprosiła swoje babcie i dziadków na przedstawienie z okazji ich święta. W tym dniu wszystkim towarzyszyły ogromne emocje.

D. Grądziel, A. Kalisz, B. Skrzypczyńska, L. Kwiatkowska, S. Kochańska

• Podziękowanie za udział w konkursie

Klasa I b wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Kierunek -Bezpieczeństwo" w ramach Kampanii Kolejowe ABC. Wykonaliśmy makietę miasteczka kolejowego, dbając o najmniejsze szczegóły.

Otrzymaliśmy miłą niespodziankę - dyplom dla szkoły i bransoletki odblaskowe.

L. Kwiatkowska