mgr Anna Bąkowska - intendentka szkolna

JADŁOSPIS OBIADOWY

22.04.2024 – 26.04.2024

22.04.2024

• Zupa pomidorowa z makaronem na wywarze mięsno – warzywnym ( mięso drobiowe, marchew, por, seler9, pietruszka korzeń, koncentrat pomidorowy, pulpa pomidorowa, sól, pieprz)
        • Pizzerinka ( mąka pszenna1, mleko7, drożdże, ser żółty7, szynka, pomidory)
        • Kiwi

23.04.2024

• Kotlet z kurczaka  zsezamem11( filet z kurczaka, mleko7, jaja, bułka tarta pszenna7, sezam11)
        • Marchew z groszkiem z masłem7
        • Ziemniaki
        • Woda

24.04.2024

• Zupa fasolowa ( podudzie z kurczaka, fasolka szparagowa, ziemniaki, marchew, seler9, koper, pietruszka, por, sól, pieprz, przyprawy)
        • Ryż na mleku7 z sosem truskawkowym
        • Jabłko

25.04.2024

• Polędwiczki wieprzowe w sosie własnym( polędwica wieprzowa, mąka pszenna1śmietana7, masło7, sól, pieprz)
        • Kasza gryczana
        • Ogórek kiszony
        • Mus owocowy

26.04.2024

• Kotlet  rybny z serem ( filet z miruny4, ser7 żółty, jaja3, bułka tarta pszenna1,  sól, pieprz)
        • Ziemniaki puree z masłem7
        • Surówka z kapusty z orzechami ( kapusta pekińska, marchew, orzechy8, majonez7)
        • Sok wieloowocowy

Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz czarny, oregano, lubczyk, carry, kurkuma, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka i ostra, pieprz ziołowy, pieprz cytrynowy, zgodnie z informacjami od producenta mogą zawierać śladowe ilości glutenu mleka, jaj, soi, selera i gorczyca

JADŁOSPIS OBIADOWY

29.04.2024 – 03.05.2024

29.04.2024

• Zupa jarzynowa na wywarze mięsno – drobiowym ( bukiet warzyw, ziemniaki, marchew, seler9, por, pietruszka korzeń)
        • Placki z jabłkami ( mąka pszenna1, mleko7, jajka3, jabłka, cukier)
        • Sos twarogowo – owocowy ( twaróg7 półtłusty, maliny, truskawki, cukier)
        • Śliwka

30.04.2024

• Kurczak a’laCarbonara ( filet z kurczaka, boczek wędzony, ser7żółty, czosnek, cebula, mąka pszenna1, śmietana7, sól, pieprz)
        • Makaron1,3,7pszenny ze szpinakiem
        • Marchew mini z masłem7
        • Jogurt7owocowy

ŚWIĘTO PRACY

DZIEŃ WOLNY

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI

Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz czarny, oregano, lubczyk, carry, kurkuma, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka i ostra, pieprz ziołowy, pieprz cytrynowy, zgodnie z informacjami od producenta mogą zawierać śladowe ilości glutenu mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.